O mnie

Nazywam się Przemysław Osiński, w marketingu internetowym, analityce, seo oraz pozycjonowaniu pracuje od 10lat – nie ma dla mnie rzeczy nie możliwych. Niespodzianki ze strony “wujka” Google również nie robią na mnie wrażenia, do każdego projektu podchodze indywidualnie, zawsze pracę zaczynam do analityki i analizy. Dzięki znajomości technik analizy prywatnie inwestuje w różnego rodzaju startupy, giełdę itp.

Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie, chętnie jeżdżę na różnego rodzaju konferencje, często też gościnnie udzielam porad, wspieram młodą przedsiębiorczość. Moi klienci to zarówno zwykli właściciele małych firm, jak i dużych korporacji, nie ważne czy projekt nad którym pracuję jest duży czy mały, w każdy daje 100% siebie.

Abym mógł państwu pomóc przy pozycjonowaniu witryny to oczekuje przede wszystkim:

  • Współpracy przy wykonaniu audytu z optymalizacji witryny
  • Dostarczenia treści, związanych z tematyką pozycjonowanej strony które są bardzo dobre jakościowo (możemy sami je przygotować jednak usługi copywritingu są dodatkowo płatne)
  • Przedstawienia wizji klienta – nie mamy czasu by poprawiać jakąs prace po 50 razy…. czasy ciecia i kodowania grafiki już dawno mineły…
  • Pragniemy by klient dostosowywał sie pod nowe technologie, w których nie zawsze da się zrobić “wszystko” przychodząc do mnie klient liczy na dobry marketing, oraz optymalizacje i seo pod wyszukiwarki – niestety to ma swoje wady min, ograniczenie wagi obiektów wychodzących, przyspieszenie ładowania witryny, zniwelowanie “kolorowych bajerów i ruchomych zdjec” – to już jest po prostu nie modne i tego się już nie robi.
  • Z racji dużej liczby zleceń a także tego, że czesto do klienta muszę dojechać nie zawsze jestem dostępny w biurze – dlatego zawsze w takich sprawach proszę wcześniej o telefon.